Tak! Specjalnie dla naszych Wydawców, mamy w naszej ofercie Program Partnerski: polecając innym użytkownikom zapisanie się do naszej sieci wydawczej, Ty zyskujesz już od 5% całości zarobionych przez nich środków! I bez obaw, nie potrącamy tej kwoty od ich zysków, to nasza forma podziękowania za Twój wkład w rozwój naszej platformy.

Jak skorzystać z Programu Partnerskiego?

Po zalogowaniu do swojego panelu, znajdź zakładkę 'Finanse':Po kliknięciu, zostaniesz przeniesiony na stronę ze swoimi danymi finansowymi: dochodami za poprzednie okresy rozliczeniowe, sposobem wypłacania Ci zarobionych środków, etc.


Na dole strony znajdziesz również pole 'PROGRAM PARTNERSKI', a w ramce obok unikalny dla Ciebie link.

Skopiuj ten link i udostępnij wśród swoich znajomych, rodziny - wszystkich, których znasz i wiesz, że prowadzą blogi, strony www, posiadają profile w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, etc. - profile prywatne jak i fanpages) - każdego, kto tak jak Ty, będzie chciał zarabiać publikując promowane filmy video!

Możliwości są nieskończone, tak samo, jak dodatkowy przychód, który możesz osiągnąć: im więcej osób zapisze się z Twojego polecenia, tym więcej zarobisz.


Jeśli masz dodatkowe pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji!